ماشین برش پروفیل آلومینیوم

ماشین برش پروفیل

ماشین برش پروفیل آلومینیوم

محصول جدید بازرگانی بهمارک ماشین برش پروفیل آلومینیوم با تیغه ۴۰ سانتی متری / ۵۰ سانتی متری / ۶۰ سانتی متری

 
ماشین برش پروفیل آلومینیوم

شرکت بازرگانی بهمارک در سال ۱۳۸۹ با موضوع واردات ماشین آلات صنعتی ساخت در و پنجره های دوجداره توسط یک تیم اجرایی موفق با سابقه ۲۷ ساله فعالیت در زمینه ساخت در و پنجره های آلومینیومی و چوبی، برق ساختمان و صنعتی و طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی تاسیس شد.

این مجموعه با همکاری شرکتهای سازنده و معتبر چین و ایتالیایی واردات ماشین آلات صنعتی خود را آغاز کرد و با توجه به اعتماد مشتریانش تلاش بسیار بسزایی برای هرچه بهتر کردن خدمات قبل از فروش و پس از فروش انجام داده و باالهام از خدمات پس از فروش نوین بین المللی در راستای هرچه بهتر کردن خدماتش میکوشد.

از جمله خدماتی که این بازرگانی به مشتریانش برای اولین بار در ایران اعطا کرد هزینه تحویل و بارگیری و هزینه نصب و راه اندازی دستگاهها بود که باتوجه به اینکه تمام کمپانی های داخلی برای اینگونه خدمات هزینه گزافی دریافت میکردند، ما باافتخار این خدمات را برای اولین بار همراه با آموزش رایگان درون کارگاه آموزشیمان واقع در اهواز بصورت رایگان عرضه کردیم که پس از آن دیده شد بعضی از شرکتها برای اینکه گوی سبقت را از دست ندهند با کپی برداری از خدمات ما هزینه بعضی از خدماتشان را کاهش دادند.

این مجموعه بغیر از ماشین آلات واردکننده پروفیل یو پی وی سی ساخت درو پنجره های دوجداره هم بود که به پاس احترام به تولیدکننده داخلی از واردات هرگونه پروفیل خودداری کرد که سهم کوچکی در ایجاد اشتغال درکشور را داشته باشد. محصولات دیگر ما اعم از یراق آلات تولید دروپنجره و تجهیزات برقی و انرژی میباشد.

درصورت هرگونه نیاز به مشاوره هم اکنون به ما ایمیل بنویسید و یا در ساعات ۸ صبح تا ۸ شب در روزهای کاری با ما تماس بگیرید.
باتشکر از توجه شما به بازرگانی بهمارک

مدیریت مجموعه مهندس صالح زایری پور

 


پست های دیگر: