ماشین آلات Upvc

ماشین آلات Upvc

شرکت بازرگانی بهمارک در سال ۱۳۸۹ با موضوع واردات ماشین آلات صنعتی ساخت در و پنجره های دوجداره توسط یک تیم اجرایی موفق با سابقه ۲۷ ساله فعالیت در زمینه ساخت در و پنجره های آلومینیومی و چوبی، برق ساختمان و صنعتی و طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی تاسیس شد.

این مجموعه با همکاری شرکتهای سازنده و معتبر چین و ایتالیایی واردات ماشین آلات صنعتی خود را آغاز کرد و با توجه به اعتماد مشتریانش تلاش بسیار بسزایی برای هرچه بهتر کردن خدمات قبل از فروش و پس از فروش انجام داد.

از جمله خدماتی که این بازرگانی به مشتریانش برای اولین بار در ایران اعطا کرد هزینه تحویل و بارگیری و هزینه نصب و راه اندازی دستگاهها بود که باتوجه به اینکه تمام کمپانی های داخلی برای اینگونه خدمات هزینه دریافت میکردند، ما باافتخار این حمات را برای اولین بار همراه با آموزش رایگان درون کارگاه آموزشیمان واقع در اهواز بصورت رایگان عرضه کردیم.

این مجموعه بغیر از ماشین آلات واردکننده پروفیل یو پی وی سی ساخت درو پنجره های دوجداره هم بود که به پاس احترام به تولیدکننده داخلی از واردات هرگونه پروفیل خودداری کرد که سهم کوچکی در ایجاد اشتغال داشته باشد.

محصولات دیگر ما اعم از یراق آلات تولید دروپنجره و تجهیزات برقی و انرژی میباشد.

درصورت هرگونه نیاز به مشاوره هم اکنون به ما ایمیل بنویسید و یا در ساعات ۸ صبح تا ۵ شب در روزهای کاری با ما تماس بگیرید

باتشکر از بازدید وب سایت بازرگانی بهمارک

مدیریت مجموعه

مهندس صالح زایری پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *