تعویض درب و پنجره قدیمی با درب و پنجره دوجداره

سازنده پنجره uPVC در اهواز

سازنده پنجره uPVC در اهواز. باتوجه به شرایط آب و هوایی منحصر بفرد استان خوزستان و هزینه های هنگفت انرژی، اصلا به صلاح نیست خانه ها و واحدهای آپارتمانی را با روش های سنتی و در و پنجره های فلزی قدیمی ساخت، و اگر در منزلی قدیمی ساز سکونت دارید حتما بارها و بارها شنیده اید یا در تبیلیغات رسانه های جمعی دیده اید که هم شهری و هم استانی هایمان در حال تعویض در و پنجره های سنتی خود با پنجره های دو و حتی سه جداره یو پی وی سی یا آلومینیومی هستند.

این کار نه تنها به زیبایی خانه بلکه به حفظ انرژی و پس انداز کردن پول بیشتر با پایین آوردن قبض برق کمک خواهد کرد. این کار توسط نمایندگان بهمارک پنجره در یک روز و بدون تخریب و نیاز به کار بنایی انجام خواهد شد.

کارشناسان ما برای اندازه گیری و برآورد هزینه به محل کار مراجعه میکنند و پس از توافق و عقد قرارداد در طول فقط چند ساعت در و پنجره های منزل یا دفتر کار شما تعویض خواهد شد.

این پروسه توسط پروفیل های مخصوص بازسازی و جهت حفظ زیبایی انجام میگیرید که در انتهای کار نمایی بسیار زیبا به جا میگذارد. پروفیلهایی که بهمارک پنحره ارایه میدهد باضمانت و در تنوع رنگ و سایز های مختلف هستند و بنا به سلیقه شما یا دکوراسیون داخلی میتواند تغییر کند

پس اگر در اندیشه تعویض در یا پنجره های قدیمی خانه یا محل کار خود، با در و پنجره های دو یا سه جداره یو پی وی سی و با ترمال بریک آلومینیومی هستید بین بین ساعات ۸ صبح تا ۶ بعداز ظهر روزهای کاری هفته با ما تماس بگیرید. ویزیت محل شما و برآورد هزینه و مشاوره برای شما هزینه ایی نخواهد داشت و در زمانی که برای شما مقدور باشد انجام خواهد شد.

 

در زیر دو نمونه عکس از پروفیل و شیشه های دو و سه جداره را ملاحظه میکنید.

سازنده پنجره یو پی وی سی در خوزستان
نمونه پروفیل و شیشه پنجره ۳ جداره
سازنده پنجره یو پی وی سی در اهواز
نمونه پروفیل پنجره ۲ جداره یو پی وی سی

منتظر تماستان هستیم

گروه تجاری فنستک و تولیدی بهمارک پنجره


پست های دیگر: